Teknoway RL-21 Uzaktan Kumandalı LED TikTok Selfie Işığı

Teknoway RL-21 Uzaktan Kumandalı LED TikTok Selfie Işığı

2,299.00

Stokta var

2,299.00

Teknoway RL-21 Uzaktan Kumandalı LED TikTok Selfie Işığı, kullanıcıların ünlü TikTok videolarında mükemmel bir ışık sağlamaya yardımcı olan akıllı bir alet. Bu ürün, kullanıcıların çekimlerinde parlaklığı ve tonlamasını ayarlamasına olanak tanır. Teknoway RL-21, dahili LED aydınlatmayla çekimlerinizi mükemmel bir şekilde aydınlatmak için en doğru seçimdir. Uzaktan kumanda özelliği sayesinde ışık tonu ve parlaklığını istediğiniz gibi kolayca ayarlayabilirsiniz. Teknoway RL-21, arka plan ve arka plan görüntüleri için de mükemmel bir çözümdür. Selfie Işığının düzgün kurulumu ve kullanımı kolaydır. Kompakt tasarımı ve hafif ağırlığı sayesinde, yetkili kullanıcıların taşıması ve depolaması için en uygun seçenektir.

Açıklama

Teknoway RL-21 Uzaktan Kumandalı LED TikTok Selfie Işığı; kaliteli ve şık görünümü ile profesyonel videolar ve fotoğraflar çekmek için harika bir seçenektir. Teknoway RL-21, üç adet beyaz LED ile donatılmıştır. Bu LED’ler herhangi bir uzaktan kumanda ile istediğiniz kadar parlaklık ayarlanabilmektedir. Ayrıca, LED’lerin arkasında kablosuz Bluetooth bağlantısına sahiptir. Böylece, uzaktan kumandanızı cebinizde taşıyın veya istediğiniz yere kadar götürün. Teknoway RL-21, telefonlarınıza veya tabletlerinize kolay bir şekilde bağlanabilir. Böylece, kolayca TikTok ve diğer sosyal medya platformlarında selfie veya profesyonel fotoğraf çekmek için kullanılabilir. Teknoway RL-21, sosyal mecralarda rahat ve profesyonel fotoğraf ve videolar çekmek için mükemmel bir seçenektir. Üstelik, kullanımı çok kolaydır ve tasarımı modern ve şıktır.

Teknoway RL-21 Uzaktan Kumandalı LED TikTok Selfie Işığı 21 inç çapında ve çok amaçlı bir aydınlatma çözümüdür. Kutusundan çanta, 2.1 metre yükseklikteki ayaklık, uzaktan kumanda, üç adet telefon tutucu, güç kablosu ile birlikte gelen Teknoway RL-21 Uzaktan Kumandalı LED TikTok Selfie Işığı sıcaklığı 2700K-5500K arasında değişebilen ışık rengi sağlıyor. Doğal aydınlatma imkanı sağlayan Teknoway RL-21 Uzaktan Kumandalı LED TikTok Selfie Işığı özellikle sosyal medya makyaj ve kuaför çekimi yapan kullanıcılar için en etkili çözümlerden biri olma özelliğine sahip. Geniş yapısı ile görüntülerde parlama yapmaması, ayarlanabilir stand yüksekliği ve telefonların hem şarj olup, hem de rahatça istenen açıya sabitlenebilmesi büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ek bilgi

Marka

Teknoway