Hakkımızda

Biz Teknoway olarak 2006’dan beri İstanbul Kadıköy’de Söğütlüçeşme Camii karşısında hizmet veriyoruz. Bu süre içinde teknoloji ile bütünleşip, sizler gibi biz de her gün yeni bir şeyler öğrendik ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Şimdi sizler için satışa sunduğumuz ürünlerimizi web’e taşıdık. Artık dilerseniz aksesuarlarınızı online web sitemizden satın alabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet vermeye devam eden, tecrübeli bir telefon teknik servisi olan Teknoway’de misyonumuz en kaliteli ve iddialı tamirleri gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini daima en üstte tutmaktır. Bu amaçla tüm tamirlerimiz uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel yöntemlerle ele alınır.

DEĞERİMİZ

Teknoway, müşterilerine uygun fiyatlı ve üst kalite tamirler sunmayı amaçlayan ve bu uğurda en gelişmiş tamir yöntemlerini araştıran ve uygulayan bir servistir. Mağazamızda müşterilerimizi misafirlerimiz gibi ağırlıyor, onlarla samimi bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm olmak için hareket ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz en gelişmiş ve en hızlı telefon tamirlerini gerçekleştirerek hem onarım maliyetlerini olabildiğince indirmek hem de üretkenliğimizi artırmaktır. Sunduğumuz kritik tamir servisleriyle değişim sürelerini azaltıyor, tamiri zor görünen cihazlarınızı onarıyor ve hasarlı telefonlarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.